KAYMAKAMIMIZ

Dr. Mehmet GÖDEKMERDAN Kaymakam Vekili
 
1960 Erzurum doğumlu. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden 1983 Haziran döneminde 2.lik derecesi ile mezun oldu. Aynı fakültede idare hukuku araştırma görevliliği sınavını kazanarak aynı yıl (1983) öğretim üyeliğine başladı. İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nden 1985 yılında yüksek lisans mezunu oldu. Yine aynı Enstitü’den 1990 yılında doktora diploması almaya hak kazandı. 3 yıl süre ile İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler fakültesinde İdare Hukuku ve İdari Yargı derslerini verdi. Yine üç yıl süreyle Çağ Üniversitesi Hukuk Fakültesinde İdare Hukuku ve Kamu Yönetimi derslerini verdi. 
26 yıldır Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde Kaymakamlık, Havaalanı Mülki İdare Amirliği, Hudut Mülki İdare Amirliği ve   Vali Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Sırasıyla Hafik, Kale, Bozdoğan, Kaş, Reyhanlı, Seferihisar, Marmara Ereğlisi, Dörtyol, Tarsus Kaymakamlığı, Adana Vali Yardımcılığı ve Bodrum Kaymakamlığı görevlerinde bulundu.
30.11.2016 Tarih ve 2016/861 sayılı Müşterek Kararname ile Tokat Vali Yardımcılığına atanan; Mehmet GÖDEKMERDAN 26.12.2016 Tarihi itibariyle, görevine başladı.
 
Yüksek Lisans Tezi: 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’na göre Disiplin suçları ve Disiplin cezaları
 
Doktora Tezi: İngiltere’de Kamu Yönetimi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Top