İLETİŞİM

+90 356 411 3021

12 yorum

 1. tokat almus çaykıyı köyü tepe mahallesi yolu yağmur yağdığında çamur olmaktadır. tepe mahallesi tabelasının olduğu yerden yani köprüden başlayarak köye kadar olan yola mıcır dökülmesini ben ve köylülerim istemektedir. gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.

  • Merhaba Abdullah;
   Köyünüzün ilçemize ait mücavir alanı dışında olduğundan, köylere hizmet götürme birlikleri ve ilçe özel idare müdürlüğüne müracaat etmeniz gerekmektedir.
   Teşekkürler.

 2. Sayın Almus Belediye Başkanım,
  Yıılık izinde istanbul’dan Tufantepe’ye uğradım.Çocukluğumda Vişne Festivali’nin yapıldığı bu meken içindeki Vali Konana.ağıyla içler acısı.İstanbul sultanbeyli’den bataklıktan Gölet Parkı için gece gündüz bürokrat ve devlet büyüklerine ulaşarak tesisi kazandıran Sultanbeyli Belediye Başkanı ile fikir teatisi yaparak,Tufantepe’ye tesis kazandırabilirsiniz.Yazık olmasın bu mekana.

 3. Abdullah Kurt 1944 Ali Oğlu

  Adıma 116 metrekare bahçe gözükmektedir. Vergi borcum var mıdır? Varsa ne kadar? Bildirilmesini rica ederim.

 4. almus tozanlı yolu 2 senedir berbat durumda daha ne kadar beklicez acaba il özel idare diyosunuz 2 yıldır oyalıyorlar arabalarımız mahvoldu bu ne duyarsızlık

  • Merhaba betül
   Bahse konu olan yol çalışması ilçemiz mücavir alanı dışında olduğu için Köylere Hizmet Götürme Birlikleri, Karayolları Genel Müdürlüğü ve İl Özel İdaresi ilgilenmektedir.
   Teşekkür ederiz.

 5. Sayın Başkanım,
  Yıllık iznim için Almus’a geldim. Almus, bundan 20 sene önce nasılsa aynı Almus. Allah’tan doğal güzelliği duruyor, ona dokunulmamış. Fakat, Almus’un içi hala 20 sene önceki kadar bakımsız ve fakir bir köy görünümünde.
  Bozcaada diye bir adamız var biliyorsunuz, Çanakkale’de. Burada su o kadar az ki, fakat belediye Bozcaada sokaklarını çiçekler ve ağaçlarla o kadar süslemiş, evleri çok güzel renklere boyamış ki, Bozcaada’ya gittiğinizde sokaklarda kendinizi cennette sanırsınız. Almus’un kocaman bir barajı var, su sorunu yok. Sadece incelik ve estetikten yoksun bir Yönetim sorunu var. Sizin mimar olduğunuzu biliyoruz. Lütfen şehrimize bir mimar inceliğiyle yaklaşın ve yönetin. Ayrıca, sokak hayvanları dolaşıyor hasta ve kirli. Bu sorunu da gene bir aydın duyarlılığı ile çözeceğinize inanıyoruz.
  Umarım seneye geldiğimde makamınıza tebrik etmek için uğrarım.
  Selamlar.

 6. Sayın Admin,
  Neredeyse her sorun içeren mesajı bir başka yere yönlendirmişsiniz. Bu şikayetler (köy yollarının bakımsızlığı, Tufantepe’nin durumu, v.b.) bizim olduğu kadar sizin de sorununuz. Lütfen vatandaş adına Belediye ilgili idareye (Karayolları, İl Özel İdare, v.b.) başvursun. Bu şekilde daha çabuk sonuç alınır.
  Biraz hareket rica ediyoruz. Harekette bereket vardır malumunuz.
  Saygılarımla,

 7. Abdullah uygur

  Selam merhabalar is makineleri hakkinda ciddi bir tecrubeye sahibim mevcutta calismaktayim yetkili kimse ile gorusme talep etmekteyim.saygilarimla Abdullah UYGUR
  0 532 677 52 91

 8. Web sitesinde vefat edenleri de yazsalar-iyi çalışmalar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Top