İLETİŞİM

+90 356 411 3021

7 yorum

 1. tokat almus çaykıyı köyü tepe mahallesi yolu yağmur yağdığında çamur olmaktadır. tepe mahallesi tabelasının olduğu yerden yani köprüden başlayarak köye kadar olan yola mıcır dökülmesini ben ve köylülerim istemektedir. gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.

  • Merhaba Abdullah;
   Köyünüzün ilçemize ait mücavir alanı dışında olduğundan, köylere hizmet götürme birlikleri ve ilçe özel idare müdürlüğüne müracaat etmeniz gerekmektedir.
   Teşekkürler.

 2. Sayın Almus Belediye Başkanım,
  Yıılık izinde istanbul’dan Tufantepe’ye uğradım.Çocukluğumda Vişne Festivali’nin yapıldığı bu meken içindeki Vali Konana.ağıyla içler acısı.İstanbul sultanbeyli’den bataklıktan Gölet Parkı için gece gündüz bürokrat ve devlet büyüklerine ulaşarak tesisi kazandıran Sultanbeyli Belediye Başkanı ile fikir teatisi yaparak,Tufantepe’ye tesis kazandırabilirsiniz.Yazık olmasın bu mekana.

 3. Abdullah Kurt 1944 Ali Oğlu

  Adıma 116 metrekare bahçe gözükmektedir. Vergi borcum var mıdır? Varsa ne kadar? Bildirilmesini rica ederim.

 4. almus tozanlı yolu 2 senedir berbat durumda daha ne kadar beklicez acaba il özel idare diyosunuz 2 yıldır oyalıyorlar arabalarımız mahvoldu bu ne duyarsızlık

  • Merhaba betül
   Bahse konu olan yol çalışması ilçemiz mücavir alanı dışında olduğu için Köylere Hizmet Götürme Birlikleri, Karayolları Genel Müdürlüğü ve İl Özel İdaresi ilgilenmektedir.
   Teşekkür ederiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Top