Aylık Arşiv: Mayıs 2020

BELEDİYE BAŞKANIMIZN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Belediye Başkanımız Bekir Özer Anneler Günü nedeni ile sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı. Başkan Özer mesajında “Onlar bir gün değil, hayatları boyunca umudun şefkatin merhametin gücün ve kararlılığın adı oldular. Başta Vatanımız için gazi ve şehit olan kahramanlarımızın anneleri olmak üzere tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun.” dedi.                       Devamını Oku »

BELEDİYE BAŞKANIMIZIN TÜRKÇÜLER GÜNÜ MESAJI

Belediye Başkanımız Bekir Özer 3 Mayıs Türkçüler Günü nedeniyle sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı Başkan Özer mesajında “Türkiye’nin büyüyüp, gelişmesine devam etmesi ve güçlü bir Türkiye için; gecesini gündüzüne katarak, canla başla çalışan, ekmeğine alın terini katmış, bütün işçi ve emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.” dedi. Devamını Oku »

BELEDİYE BAŞKANIMIZIN İŞÇİ BAYRAMI MESAJI

Belediye Başkanımız Bekir Özer 1 Mayıs İşçi Bayramı nedeni ile sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı. Başkanımız Bekir Özer mesajında “Türkiye’nin büyüyüp, gelişmesine devam etmesi ve güçlü bir Türkiye için; gecesini gündüzüne katarak, canla başla çalışan, ekmeğine alın terini katmış, bütün işçi ve emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.” dedi. Devamını Oku »

BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN BAYRAK VE BALON DAĞITIMI..

Belediye Başkanımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı  nedeniyle İlçe Merkezinde Almus Belediyesi, Almus Emniyet Amirliği, Almus Orman İşletme Müdürlüğü personelinin katkıları koronavirüs nedeni ile dışarı çıkamayan çocuklarımıza evlerinde bayrak dağıtımı yaptı. Başkan Özer konu ile ilgili sosyal medya hesabından “Değerli Hemşerilerim, Ramazan ayının bereketi hanenize, hoşgörüsü gönüllerinize, sabrı ruhunuza dolsun, Ramazan-ı Şerifleriniz hayırlı olsun.Bugün Değerli Almus Halkımıza ve ... Devamını Oku »

BELEDİYE BAŞKANIMIZIN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

Belediye Başkanımız Bekir Özer 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Sosyal Medya hesabından bir mesaj yayınladı Başkan Özer mesajında “TBMM’nin 100. Kuruluş Yılını milletimizin Ulusal Egemenlik Bayramını, Türkiye’nin ve dünyanın tüm çocuklarının Çocuk Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Milli tarihimizin en önemli günü olan 23 Nisan 1920’nin hatırasını dünyanın tüm çocukları için emsalsiz bir bayrama dönüştüren Gazi Mustafa ... Devamını Oku »

Top