BELEDİYE BAŞKANIMIZ YAZ KURAN KURSLARI KAPANIŞ TÖRENİNE KATILDI…

dav

Almus Müftülüğünce 25 Haziran – 17 Ağustos 2018 tarihleri arasında tüm Türkiye’de olduğu gibi İlçemizde de açılan Yaz Kuran Kursları Ak Parti Tokat Milletvekili Ec.Mustafa Arslan, Belediye Başkanımız Mimar Hasan Hüseyin Arıkan, Çevreli Belediye Başkanı Ercan Gürer, Ak Parti Almus İlçe Başkanı Şeref Yılmaz, İl Genel Meclisi Üyemiz Yüksel Mirzaoğlu ve ilçe protokolünün Fatıma Tüz Zehra Külliyesi Konferans Salonunda katıldığı kapanış töreni ile sonlandırıldı.

İlçe Müftüsü Mustafa Şanver’in verdiği bilgiye göre İlçemiz Merkezinde açılan kurslarda 90’ı yatılı olmak üzere 375 öğrenci 12 kursta, Belde ve köylerimizde 300 öğrenci 20 kursta eğitim gördü.

Kapanış töreninde Almus İlçe Merkezi ve Tokat İl Merkezinde ki Kuran-ı Kerim okuma ve Dini Bilgi yarışmasında 1. Olan Dilara Uçar’a Ak Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan tarafından hediyesi verildi.Almus Belediye Başkanımız Mimar Hasan Hüseyin Arıkan kurslara katılan tüm kursiyerlerin Almus Belediyesi Yüzme Havuzunda ağırlıyacağının müjdesini verdi.

Tüm Kurslarda ilk üç sıradaki başarılı öğrencilere Almus Müftülüğünce hediyeler verildi.

dav

dav

dav

dav

dav

dav

sdr

sdr

sdr

dav

dav

dav

sdr

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

mde

dav

dav

dav

 

Bir yorum

  1. Belediye başkanımız candır…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Top