BELEDİYE BAŞKANIMIZ TEŞEKKÜR MESAJI YAYINLADI…

Sevgili Almus’lu Hemşehrilerim….

29 Mart 2009 seçimlerine % 87 gibi çok yüksek katılım oranı ile Almus’umuza ve geleceğimize sahip çıktınız. Yapılan seçimler sonunda % 50.82 lik oy oranı ile partime ve şahsıma gösterdiğiniz teveccühle “İlklerin Mimarı, Geleceğin Teminatıyım” sloganını onaylarcasına 2. kez göreve getirilmenin onur ve gururunu yaşıyorum.
28 Mart 2004 Yerel seçimleri ile başlayan Almus’umuzun aydınlığa yürüme seyri; 29 Mart 2009 seçim Sonuçlarıyla doruğa taşınmış ve Almuslu olarak bizlere atfedilen “Kör Almuslu” sıfatını hak etmediğimizin haykırışı olmuştur. Alışıla gelmiş sözde Almus’a sevdalılık anlayışının kırıldığı, sevdalanmanın ancak özveri ve fedakarlık göstererek Almus’umuza ve Almusluya hizmele olabileceği bu seçimde onay bulmuştur.

Ayrıca bu seçimlerde görülmüştür ki; İlçemiz insanına yakışmayan bir kaç kendini bilmezin seçim çalışmaları sırasında; siyaseti farklı kulvara taşıma gayretleri, sergilenen çirkef ve çamur siyaseti sürdürme çabalarına, partime ve şahsıma gönül vermiş hemşehrilerim tarafından en güzel cevap verilerek, bu anlayış seçim sandığının derinliğine gömülmüştür.
Seçimlerde; farklı siyasi partilerden katılan tüm aday hemşehrilerimizin, birbiriyle yarışır nitelikte ve üstün meziyetlerde olduklarının bilinci ile bütün adayların Almus’umuzu daha iyiye, güzele ve gelişmişliğe taşıma arzusuyla dolu olduğu bu yarışta, birlikte yarışmanın heyecan ve mutluluğunu yaşadım.
Seçim öncesi yaşananları geçmişte bırakarak öncesinde olduğu gibi Almus’umuzun geleceği için tüm hemşehrilerimle el ele, gönül gönüle hizmet vermenin heyecanı ile bana bu desteği veren tüm Almuslu hemşehrilerime, bu mutluluğu telefon, mesaj ve ziyaretleriyle paylaşan tüm eş ve dostlarıma teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.
Saygılarımla…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Top