![](http://almus.bel.tr/wp-content/uploads/2019/05/60515257_10217563981627393_8834065253273698304_n.jpg)
Belediye Başkanımız Bekir Özer 17 Mayıs 2019 günü Cuma Namazı öncesi İlçe Müftülüğü bünyesinde açılan 4-6 yaş aralığında Kuran-ı Kerim ve dini bilgiler eğitimi alan minik öğrencilerin veda programına katıldı.
![](http://almus.bel.tr/wp-content/uploads/2019/05/60335513_10217563983747446_1527613038465646592_n.jpg)
![](http://almus.bel.tr/wp-content/uploads/2019/05/60347086_10217563983347436_8757917493160312832_n.jpg)
![](http://almus.bel.tr/wp-content/uploads/2019/05/60440347_10217563984187457_3792896399465512960_n.jpg)
![](http://almus.bel.tr/wp-content/uploads/2019/05/60443311_10217563982547416_6900824340753809408_n.jpg)
Belediye Başkanımız Bekir Özer 17 Mayıs 2019 günü Cuma Namazı öncesi İlçe Müftülüğü bünyesinde açılan 4-6 yaş aralığında Kuran-ı Kerim ve dini bilgiler eğitimi alan minik öğrencilerin veda programına katıldı.