BELEDİYE BAŞKANIMIZ DOSTLAR ALMUS’LA ÖZEL İFTAR ALMUS’LA PROGRAMINA KATILDI..

Kısa adı Almus-Der olan Almus Belde ve Köyleri Kültür Dayanışma derneği tarafından düzenlenen Dostlar ALMUS’la özel İftar DOSTLAR’la güzel konulu iftar programını Çavuşoğlu Tower otelde yapıldı.


Katılımın yoğun olduğu programa Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin Arıkan,Çevreli Belediye Başkanı Ercan Gürer, Kınık Belediye Başkanı Hacı Yusuf Geçene,Almus Müftüsü Mustafa Şanver, Almus Akparti İlçe Başkanı Şeref Yılmaz ve yönetimi, Almus MHP İlçe Başkanı Mehmet Arslantaş ve yönetimi, Almus İyi Parti ilçe başkanı Hasan Şahin, ilçe şube müdürleri, Almus Esnaf Odası Başkanı Fatih Çakmak, Almus Muhtarlar Derneği yönetimi Kadıvakfı Derneği Başkanı Murat Yücel ve yönetimi Almus Bakımlı Bakımlı köyü Derneği Başkanı İlhan Arslantaş ve yönetimi Çevreli Derneği yönetimi, ADOS yönetimi Tokat daire şube müdürleri Tokat TOSİYAD Başkanı Hasan Akar ve yönetimi Dostlar Meclis Başkanı Burhan Besler, Tokat Şehit Aileleri Dernek Başkanı İbrahim Demirel ve yönetimi Kore Kıbrıs Gazileri Muharip Dernek Başkanı Bilal Özmen ve yönetimi Tof-Der Yönetimi ve çok sayıda Tokat ve Almus ta yaşayan vatandaş katıldı.

Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin arıkan burada bir selamlama konuşması yaptı.
Başkan Hasan Önür yaptığı konuşmada “Sayın Almuslu hemşehrilerimiz ve kıymetli misafirler öncelikle Yüce Allah’ın bereketi mağfireti ve selamıyla selamlıyorum bugün şehit olan Said Uslu olmak üzere tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet tüm yurdumuza başsağlığı diliyorum Mekanları cennet olsun, Almus Der olarak ilkini düzenlediğimiz iftar programına teşriflerinizden ötürü teşekkür eder saygılar sunarım. Almusder olarak kurulduğu günden beri Almus un ve Almuslu hemşehrilerimizin tüm sorunlarını dile getirdik ve bundan sonrada getirmeye devam edeceğiz iftarımızın amacı birlik beraberlik sağlayarak Tokattaki Almuslularla Almus ta yaşayan Almusluları bir araya getirmekti. İnşaallah aynı etkinliği Muharrem ayında da gerçekleştirmek istiyoruz. Bugünkü büyük katılımdan dolayı herkese teşekkür ederim Sizlere kısaca ilerde yapmak istediğimiz aktivitelerden söz etmek isterim ilk önce şehit ailelerine moral gecesi düzenlemek, Almus Belde ve Köyleri tanıtım kataloğu bir de en büyük hedefimiz tüm derneklerimizi bir çatı altında toplayıp hemşehrilerimize TOKATTA Almus Hizmet binası kazandırmak,Tekrardan başta bizi her zaman yanımızda olan basın ve tv kuruluşları olmak üzere tüm misafirlerimize teşekkür eder saygılar sunarım. ” dedi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Top