BAŞIMIZ SAĞOLSUN…CAHİT YLMAZ’I TOPRAĞA VERDİK…

İlçemiz Cumhuriyet Yatılı Bölge İlköğretim Okulu Müdürü Cahit Yılmaz bugün geçirdiği rahatsızlıktan sonra Tokat Cevdet Aykan Devlet Hastanesi Nöroloji Bölümü Cerrahi Yoğun Bakım
servisine Beyin kanaması teşhisi ile yatırılan Sevgili Hocamız Cahit Yılmaz bugün (15 Aralık 2008) saat 10.00 da hayatını kaybetti. Cahit Yılmaz evli ve 3 çocuk babasıydı.

Merhum Cahit Yılmaz’ın cenazesi yarın öğle namazından sonra İlçemize bağlı Çilhane köyünde toprağa verilecek..

Hocamıza Cenab-ı Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz…..

Mekanın cennet olsun…

15 Aralık 2008 günü hayata veda eden Almus Cummhuriyet YİBO Müdürümüz Cahit Yılmaz bugün kendi köyü olan İlçemize bağlı Çilehane Köyünde toprağa verildi. Sabah saat 09.00 da Tokat Cevdet Aykan devlet hastanesi morgundan alınan cenaze ilçemizde görev yaptığı YİBO önüne getirildi. Burada düzenlenen törenin ardından İlçeden yaklaşık 100 araçlık konvoy ile Çilehane Köyüne gidildi. Çilehane Köyünde öğle namazı ardından kılınan cenaze namazı ile Çilehane Köyü mezarlığına defnedildi.

Cahit Yılmaz 1950 yılında Çilehane Köyünde Doğdu.İlkokulu kendi köyünde bitirdikten sonra orta öğrenimine Turhal’da devam ederek Turhal Lisesini Bitirdi. Tokat Öğretmen Okulundan mezun olan Cahit Yılmaz 1972 yılında mesleğine Adıyaman ili Kahta İlçesinde başladı. 3 yıl burada görev yaptıktan sonra 1975 yılında Reşadiye İlçesi Dutdibi İlkokuluna atandı. Bu okulda 8 yıl görev yapan Yılmaz 1983 yılında Almus Cumhuriyet ilkokuluna öğretmen olarak atandı.1987 yılında Cumhuriyet ilkokulu Müdürlüğüne atandı. Okulun daha sonra PİO ve YİBO ya dönüştürülmesi sonrasında bu okulun müdürlüğü görevini yürüten Cahit Yılmaz 15 Aralık 2008 günü geçirdiği Beyin kanaması sonrasında Tokat Cevdet Aykan Devlet Hastanesinde vefat etti. Cahit Yılmaz evli ve 3 kız çocuk babasıydı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Top