Genel

BAŞKANIMIZ PAZAR YERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU..

Ülkemizde hızla yayılan Koronavirüse karşı İlçemizde tüm tedbirleri kapsamında ilçemizde kurulan pazaryeri İçişileri Bakanlığı genelgelerine uygun olup olmadığını almaya devam ediyoruz. Bugün kurulan Salı pazarımızda Zabıta Ekiplerimiz pazar girişini ikiye bölerek tek girişten eldiven, maske ve dezenfekte ile Halk Sağlığı görevlilerimizde ateş ölçümü ile yine tek girişten kontrollerini yapmaya devam ediyor. Tüm çalışanlarımıza kolay gelsin, Esnafımıza’da hayırlı işler diliyorum. Allah’ın ... Devamını Oku »

BELEDİYE BAŞKANIMIZIN YENİ YIL MESAJI..

Belediye Başkanımız Bekir Özer sosyal medya hesabından bir yeni yıl mesajı yayınladı. Başkanımız mesajında “Yaşadığımız mutluluklar, sevinçler, acılar ve üzüntüler ile bir yılı daha geride bırakarak; yeni ümitlerin taptaze ve canlı olduğu yeni bir yıla merhaba diyoruz. Şeffaf ve adaletli bir hizmet anlayışıyla Almus için gerekli olan her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Şehrimizin sıkıntılarını çok iyi biliyoruz. Bunları gidermek için 2019 ... Devamını Oku »

ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ÖLÜMÜNÜN 81.YILINDA ANILDI

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Atatürk’ün ebediyete yolculuğunun 81. Yıldönümü nedeniyle ilçemizde düzenlenen anma programı, 10 Kasım Cuma günü saat 09.00’ da İlçemiz Kaymakamı Emre Cifci ve Belediye Başkanımız Bekir Özer’in Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.Almus Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferans Salonunda devam eden anma programı, Kaymakamımız Sayın Emre ÇİFCİ, Belediye Başkanımız Bekir Özer ve ... Devamını Oku »

SU ARIZASI GİDERİLDİ..

İlçemize Karadere den gelen içme suyunda meydana gelen arıza Belediyemiz personelinin aralıksız olarak iki gün çalışması sonrasında giderilerek içme suyu 17 Ekim 2019 günü saat 21.50 itibarı ile ilçemize verilmeye başlandı. Konu ile ilgili olarak Belediye Başkanımız Bekir Özer sosyal medya hesabından “Hemşehrilerimin affına sığınarak ana ishale hattımızdaki patlaklari kış gelmeden tamir etmek istediğimiz için, kışın olabilecek patlaklarda su kesildiğinde ... Devamını Oku »

BAŞKANIMIZ GÜMENEK GÜREŞLERİNE KATILDI..

Belediye Başkanımız Bekir Özer ve Belediye Meclis Üyemiz Orhan Yeter Tokat Belediye Başkanlığının düzenlediği Gümenek Yağlı Güreş Festivaline katıldı. Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlunun ev sahipliğindeki güreşlere Akparti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz ve MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut katıldı.   Devamını Oku »

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLANDI..

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ilçemizde yapılan törenlerle kutlandı. Saat 10.00 da Almus Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtına çelenk konuldu. Atatürk ve Türk Büyükleri için bir dakikalık saygı duruşu ardından İstiklal Marşı okundu. Saat 10.30 da Almus Kapalı Spor Salonunda ki törenlere Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlandı.Daha sonra İlçe Kaymakamımız Hamza İnam ve Belediye Başkanımız ... Devamını Oku »

BELEDİYE BAŞKANIMIZ BERAT KANDİLİ MESAJI YAYINLADI…

Belediye Başkanımız Bekir Özer Berat Kandili nedeni ile bir sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı. Başkanımız mesajında ” Sonsuz merhametinden başka sığınacak bir yerimiz olmayan Yüce Allah`ım bu mübarek gecede cümlemizi kurtuluşa erenlerden eylesin. Beraat kandilimizin tüm İslam Alemine hayırlar getirmesi dileği ile kandilimiz mübarek olsun ” dedi. Devamını Oku »

BEKİR ÖZER BELEDİYE BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ..

2019 Mahalli İdareler Genel Seçimi resmi olmayan kesin sonuçları açıklandı. Almus Belediye Başkanlığına geçerli oyların 1617 sini alan MHP adayı Bekir Özer seçildi.Ak Parti adayı Yüksel Mirzaoğlu ise 1310 oy aldı. Belediye Meclisi üyeliği seçiminde ise MHP 1501, Ak Parti 1369 oy aldı. Böylece Almus Belediye Meclisinde MHP 5 Ak Parti 4 üye ile temsil edilecek.  İl Genel Meclisi seçiminde ... Devamını Oku »

Top