Haberler

BELEDİYE BAŞKANIMIZIN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Halkımızın sevilenlerinden Belediye Zabıta Memurumuz Hasan İNCEBAY’ı 30 Aralık 2021 günü geçirdiği kalp krizi sonucu kaybetmenin hüznünü yaşıyoruz. Belediyemize ve İlçemize yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı sonsuz teşekkür ediyoruz. Başta ailesi olmak üzere sevenlerine ve İlçemize başsağlığı diliyoruz. Allah(C.C) rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Devamını Oku »

BELEDİYE BAŞKANIMIZN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Belediye Başkanımız Bekir Özer Anneler Günü nedeni ile sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı. Başkan Özer mesajında “Onlar bir gün değil, hayatları boyunca umudun şefkatin merhametin gücün ve kararlılığın adı oldular. Başta Vatanımız için gazi ve şehit olan kahramanlarımızın anneleri olmak üzere tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun.” dedi.                       Devamını Oku »

BELEDİYE BAŞKANIMIZIN TÜRKÇÜLER GÜNÜ MESAJI

Belediye Başkanımız Bekir Özer 3 Mayıs Türkçüler Günü nedeniyle sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı Başkan Özer mesajında “Türkiye’nin büyüyüp, gelişmesine devam etmesi ve güçlü bir Türkiye için; gecesini gündüzüne katarak, canla başla çalışan, ekmeğine alın terini katmış, bütün işçi ve emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.” dedi. Devamını Oku »

BELEDİYE BAŞKANIMIZIN İŞÇİ BAYRAMI MESAJI

Belediye Başkanımız Bekir Özer 1 Mayıs İşçi Bayramı nedeni ile sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı. Başkanımız Bekir Özer mesajında “Türkiye’nin büyüyüp, gelişmesine devam etmesi ve güçlü bir Türkiye için; gecesini gündüzüne katarak, canla başla çalışan, ekmeğine alın terini katmış, bütün işçi ve emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.” dedi. Devamını Oku »

BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN BAYRAK VE BALON DAĞITIMI..

Belediye Başkanımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı  nedeniyle İlçe Merkezinde Almus Belediyesi, Almus Emniyet Amirliği, Almus Orman İşletme Müdürlüğü personelinin katkıları koronavirüs nedeni ile dışarı çıkamayan çocuklarımıza evlerinde bayrak dağıtımı yaptı. Başkan Özer konu ile ilgili sosyal medya hesabından “Değerli Hemşerilerim, Ramazan ayının bereketi hanenize, hoşgörüsü gönüllerinize, sabrı ruhunuza dolsun, Ramazan-ı Şerifleriniz hayırlı olsun.Bugün Değerli Almus Halkımıza ve ... Devamını Oku »

BELEDİYE BAŞKANIMIZIN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

Belediye Başkanımız Bekir Özer 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Sosyal Medya hesabından bir mesaj yayınladı Başkan Özer mesajında “TBMM’nin 100. Kuruluş Yılını milletimizin Ulusal Egemenlik Bayramını, Türkiye’nin ve dünyanın tüm çocuklarının Çocuk Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Milli tarihimizin en önemli günü olan 23 Nisan 1920’nin hatırasını dünyanın tüm çocukları için emsalsiz bir bayrama dönüştüren Gazi Mustafa ... Devamını Oku »

BELEDİYE BAŞKANIMIZ BERAT KANDİLİ MESAJI YAYINLADI..

Belediye Başkanımız Bekir Özer Berat Kandili nedeni ile bir mesaj yayınladı Başkan Özer mesajında “Maneviyat duygularımızı en üst düzeyde yaşayacağımız bu mübarek gecenin; virüsten kurtuluşa, sağlığa ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, İslam âleminin ve tüm hemşehrilerimin Berat Kandili’ni kutluyorum.” dedi. Devamını Oku »

BAŞKANIMIZ PAZAR YERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU..

Ülkemizde hızla yayılan Koronavirüse karşı İlçemizde tüm tedbirleri kapsamında ilçemizde kurulan pazaryeri İçişileri Bakanlığı genelgelerine uygun olup olmadığını almaya devam ediyoruz. Bugün kurulan Salı pazarımızda Zabıta Ekiplerimiz pazar girişini ikiye bölerek tek girişten eldiven, maske ve dezenfekte ile Halk Sağlığı görevlilerimizde ateş ölçümü ile yine tek girişten kontrollerini yapmaya devam ediyor. Tüm çalışanlarımıza kolay gelsin, Esnafımıza’da hayırlı işler diliyorum. Allah’ın ... Devamını Oku »

BAŞKANIMIZ MİRAÇ KANDİLİ MESAJI YAYINLADI..

Belediye Başkanımız Bekir Özer Beraat Kandili nedeni ile Sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı. Başkan Özer mesajında “Mübarek üç ayları idrak ettiğimiz bu günlerde, içinde barındırdığı mübarek gecelerden olan Miraç Kandiline erişmenin mutluluğu içerisindeyiz. Miraç bir yükseliştir, bir hedeftir. Bu mübarek gecede yüce dinimiz İslam’ın ’yaratılanı severiz yaratandan ötürü’ prensibini hatırlayıp gönül kapılarımızı herkese açarak, sevgi, saygı ve hoş görü ... Devamını Oku »

ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ İÇİN MESAJ YAYINLADI..

  Belediye Başkanımız Bekir Özer Çanakkale Şehitleri için sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı Başkan Özer mesajında “Bugün Tarihe altın harfler ile yazılan Çanakkale Zaferimizin yıldönümünü kutlamanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz.Çanakkale; “Ben size Taarruzu değil,Ölmeyi emrediyorum.” Emrini veren eşsiz komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dünyaya Askerlik ve Komutanlık sanatını öğrettiği yerdir.Bugün 105 Yıl önce kendilerini dünyanın en kuvvetli ve mağrur ... Devamını Oku »

Top