TOKAT MİLLETVEKİLİMİZDEN İLÇEMİZE ZİYARET.

Akparti Tokat Milletvekilimiz Dilek Yüksel ilçemizi ziyaret etti. Almus Belediye Başkanımız Mimar Hasan Hüseyin Arıkan, Akparti Almus İlçe Başkanı Yaşar Güngör,İl Genel Meclisi Üyemiz Ercan Gürer, Akparti Kadın Kolları Başkanı Nebahat Akkan, Akparti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediyemiz Meclis Üyeleri tarafından karşılanann milletvekilimiz beraberindekiler ile Almus Belediye Başkanı Ahmet Odabaş’ı makamında ziyaret ederek İlçe sorunları hakkında bilgi aldı.

Mal müdürlüğü ve Nüfus Müdürlüğünü gezerek burada memurlar ile bir süre sohbet etti.

Almus Adliyesini ziyaret eden Milletvekilimiz buradan Almus Belediyesine geçti. Almus Belediyesinde Belediye Başkanımız Mimar Hasan Hüseyin Arıkan belediye çalışmaları hakkında milletvekilimize bilgi verdi.

Almus Belediyesince yapımı bitirilmiş olan Yüzme Havuzunun hemen yanına kurulacak olan su kaydırağı ile aquapark yüzme havuzu yapımı için Sayın Milletvekilimiz Dilek Yüksel kaynak aktarımı yapılmasında yardımcı olacağının sözünü verdi.

Milletvekilimiz Dilek Yüksel ve Beraberindekiler buradan yapımı süren Almus Devlet Hastanesi inşaatına geçti. Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr.Ünsal Durupınar Milletvekilimize inşaatın yürümesi ile ilgili bilgi verdikten sonra Milletvekilimiz ile yeni yapılan hastanenin tefriş edilmesi ile ilgili olarak bir süre görüştü. Daha sonra hastanede tedavi amacıyla yatan hastaları ziyaret eden Milletvekilimiz ve beraberindekiler buradan Almus Cumhuriyet Yatılı Bölge İlköğretim Okuluna geçti. Öğrencilerle görüşen Milletvekilimiz okulun yatakhane ve yemekhane bölümlerini gezdi. Okul Müdürü Hasan Hüseyin Alsancak’ı makamında ziyaret eden Milletvekilimiz ilçemizden ayrıldı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Top