BELEDİYE BAŞKANIMIZ GÖREVE BAŞLADI..

31 Mart 2019 tarihinde Mahalli İdareler Genel Seçiminde Almus Belediye Başkanlığına seçilen Bekir Özer 05 Nisan 2019 günü göreve başladı. Görevi Mimar Hasan Hüseyin Arıkan’dan devralan Bekir Özer’in belediyemize girişi sırasında kurban kesildi.

Belediye Başkanımız Bekir Özer seçilmesi nedeni ile sosyal medya hesabından bir teşekkür mesajı yayınladı. Başkan mesajında “

Sevdamız Almus diyerek yola çıktık, sevdamızı gönüllere yazdık. Zaman geçti, gün geçti. Sabah demedik akşam demedik sevdamızı anlatmaya çalıştık. Bunu tek başımıza değil, bizim gibi gönlünde Almus sevdası olan ablalarım, abilerim, kardeşlerim ile birlikte yaptık. Sonuç olarak 31 Mart Yerel Seçimlerde saygıdeğer Almuslu hemşerilerimiz tarafından bu göreve layık görüldük. 
Bizim için kalpleri birlikte atan Almuslular, gözünüz görecek gönlünüz rahat olacak. Ayrımcılığın son bulduğu, ikilemlerin ortadan kalktığı, Gönüller’in bir olduğu bir Almus’u inşaa edeceğiz. Sizlere Göstermiş olduğunuz destek, güven ve teveccühleriniz için sonsuz teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun.

Seçim bitti ancak görevlerimiz bitmedi. Asıl şimdi başlıyoruz. Almusu hak ettiği değerlere ulaştırmak, insanlara daha yaşanabilir bir Almus inşa etmek ve hepimizin istediği Almus’u ortaya çıkarmak için her türlü itinalı çalışmayı yapıp size layık olmaya çalışacağız. Sen, ben, o, bu, şu yok artık. Her zaman dediğimiz gibi her kesimiyle “BİZ” varız. Biz bir aileyiz ve ailecek bu işin üstesinden geleceğiz. 
Bu vesile ile; gerek gecesini gündüzüne katarak bizi destekleyen gerek ise evinden gönlü bizimle atan sevgili Almuslular hepinize sonsuz teşekkürlerimi sünüyorum. Allah bizimledir…” dedi.

2 yorum

  1. Sayın Başkan,Hayırlı uğurlu olsun,Allah utandırmasın,Şampiyon Almusspor.UEFA.Tek.Dir.Ekrem ERDOĞDU.

  2. Allah yardımcın olsun başkanım

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Top