Aylık Arşiv: Kasım 2019

“GELECEĞE NEFES” KAMPANYASI KAPSAMINDA İLÇEMİZDE AĞAÇ DİKİMİ YAPILDI

Ülkemizde ağaç ve orman sevgisini geliştirmek, toplumun bütün kesimlerinin çevreye olan duyarlılıklarına katkı sağlamak, özellikle son aylarda çıkan orman yangınları neticesinde zarar gören alanların yeniden ağaçlandırma konusunda vatandaşların yoğun taleplerine karşılık vermek ve toplumda çevre konusunda farkındalığı artırmak maksadı ile Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yurt genelinde başlatılan  “Geleceğe Nefes”  kampanyasında İlçemizde ağaç dikimi yapıldıı. Bu kapsamda; tüm yurtta olduğu ... Devamını Oku »

ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ÖLÜMÜNÜN 81.YILINDA ANILDI

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Atatürk’ün ebediyete yolculuğunun 81. Yıldönümü nedeniyle ilçemizde düzenlenen anma programı, 10 Kasım Cuma günü saat 09.00’ da İlçemiz Kaymakamı Emre Cifci ve Belediye Başkanımız Bekir Özer’in Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.Almus Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferans Salonunda devam eden anma programı, Kaymakamımız Sayın Emre ÇİFCİ, Belediye Başkanımız Bekir Özer ve ... Devamını Oku »

BELEDİYE BAŞKANIMIZIN MEVLİT KANDİLİ MESAJI

Belediye Başkanımız Bekir Özer Mevlit Kandili nedeni ile sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı. Başkanımız mesajında “Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların bitmediği, umutlu ve sevgi dolu kandiller olması dileğiyle Siz Değerli Almus’lu Hemşehrilerimin ve Tüm İslam Aleminin Mevlit Kandili mübarek olsun.” dedi. Devamını Oku »

ALMUSSPOR KULÜBÜ BAŞKANIMIZI ZİYARET ETTİ…

Almusspor Kulübü Başkanı Fatih Ceritoğlu, Almusspor Futbol takımı Antrenörü Metin Tutgun ve Almusspor Futbolcuları Belediye Başkanımız Bekir Özer’i makamında ziyaret etti. Almusspor Kulübü Başkanı Fatih Ceritoğlu Belediye Başkanımız Bekir Özer’i hafta sonu Almus Sentetik Çim Sahada oynanacak olan Almusspor – Turhal Gençlerbirliği maçına davet etti.    Devamını Oku »

Top