Günlük Arşiv: 24 Ekim 2019

ALMUS GİRİŞ YOLU HİZMETE AÇILDI..

İlçemiz girişinde geçen yıl başlanılan ve 900 metresi geçen yıl yapılan yol çalışmalarının 1500 metrelik bölümü bu yıl tamamlanarak 21 Ekim 2019 günü hizmete açıldı. Refüjsüz olarak 2 geliş 2 gidiş olarak yapılan yolun Süleyman Arslan Bulvarı Almus’a ana kavşak girişinden Almus Tokat Yolu üzerinde bulunan Yeni mezarlık mevkiine kadar olan bölümün trafik çizgileri çizilerek yol trafiğe açıldı. Yolun yapılması ... Devamını Oku »

BELEDİYE BAŞKANIMIZ TAZİYE MESAJI YAYINLADI

Belediye Başkanımız Bekir Özer Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcımız Edip Semih YALÇIN’ın oğlunun vefatı nedeniyle sosyal Medya hesabından bir mesaj yayınladı başkanımız Özer mesajında “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcımız Sayın Edip Semih YALÇIN’ın oğlu  Turan İlteber YALÇIN elim bir kaza sonucu vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Ankara Karşıyaka Mezarlığında defnedilmiştir. Allah’tan rahmet, acılı ailesine ve camiamıza baş ... Devamını Oku »

BELEDİYE BAŞKANIMIZIN MUHTARLAR GÜNÜ MESAJI..

Belediye Başkanımız Bekir Özer 19 Ekim Muhtarlar günü nedeniyle sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı. Başkanımız mesajında “Muhtarlarımızın ve muhtarlık müessesesinin ihtiyaçlarını karşılamak, karşılaştıkları sorunlara yönelik çözüm önerileri sunmak ve muhtarlıklarımızın tarihsel bağlarını korumak amacıyla her yılın 19 Ekim günü “Muhtarlar Günü” olarak belirlenmiştir.Muhtarlarımız, görev yaptıkları mahallelerde devletimizin tüm kurumlarını temsil etmekle birlikte, demokrasinin vazgeçilmez unsuru olan seçimle göreve geldiklerinden, ... Devamını Oku »

SU ARIZASI GİDERİLDİ..

İlçemize Karadere den gelen içme suyunda meydana gelen arıza Belediyemiz personelinin aralıksız olarak iki gün çalışması sonrasında giderilerek içme suyu 17 Ekim 2019 günü saat 21.50 itibarı ile ilçemize verilmeye başlandı. Konu ile ilgili olarak Belediye Başkanımız Bekir Özer sosyal medya hesabından “Hemşehrilerimin affına sığınarak ana ishale hattımızdaki patlaklari kış gelmeden tamir etmek istediğimiz için, kışın olabilecek patlaklarda su kesildiğinde ... Devamını Oku »

Top