Aylık Arşiv: Eylül 2019

GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI..

19 Eylül Gaziler günü ilçemizde törenle kutlandı Törene Atatürk Anıtına çelenklerin konulmasından sonra Atatürk ve Türk Büyükleri için saygı duruşu ardından İstiklal Marşının okunması ile başlandı. Günün anlamına uygun konuşmalar ve şiirler okundu. Gaziler Günü nedeni ile Belediye Başkanımız Bekir Özer Sosyal Medya hesabından bir mesaj yayınladı Özer mesajında “Gazilerimizi Anma Programında Vali Yardımcımız Almus Kaymakamımız Sayın Dr.Mehmet GÖDEKMERDAN ve ... Devamını Oku »

BELEDİYE BAŞKANIMIZ TARIM FUARI AÇILIŞINA KATILDI..

Belediye Başkanımız Bekir Özer 18-21 Eylül tarihlerinde Tokat Kapalı Pazar da açılan Tokat Tarım ve Hayvancılık Gıda ve Yöresel Ürünler fuarına katıldı. Konu ile ilgili olarak başkanımız sosyal medya hesabından ” 18-21 Eylül Tokat Tarım Hayvancılık Gıda ve Yöresel Ürünler açılış ve Tokat Ahilik Haftası Kutlama programlarına Sayın Valimiz Dr.Ozan BALCI, Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Milletvekilimiz Sayın Yücel BULUT, Akparti Tokat ... Devamını Oku »

SAYIN VALİMİZ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ..

Tokat Valimiz Dr. Ozan Balcı başkanlığında, Valiliğimiz tarafından düzenlenen ‘Muhtarlar Toplantısı’na Kaymakam Vekili Dr. Mehmet Gödekmerdan, Almus Belediye Başkanı Bekir Özer, İl Genel Meclisi Üyeleri Hayri Uçar, Yılmaz Özer, Ataköy Belediye Başkanı servet Durmuş, Çevreli Belediye Başkanı Sadi Ertan Soysal, Gölgeli Belediye Başkanı İbrahim Karahan, İl ve ilçe kurum amirleri, köy ve mahalle muhtarları katıldı.  Almus Fatımatüz-Zehra külliyesinde düzenlenen toplantıda ... Devamını Oku »

BELEDİYE BAŞKANIMIZ AŞURE YEMEKLERİNE KATILDI..

Belediye Başkanımız Bekir Özer aşure yemeklerine katıldı. Almus Süleyman Arslan parkında verilen aşure yemeğine katılan başkanımız daha sonra Kınık Belediye Başkanlığınca ve Kınık Kasabası Kültür ve Halk evi ‘nce verilen  Güven Arslan’ın ev sahipliğinde  verilen aşure yemeğine katıldı. Aşure yemeklerine katılan belediye başkanımız sosyal medya hesabından “Birlik, beraberlik, kardeşlik, paylaşma, dayanışma ve bereketin simgesi Aşure gününde bugün Belediyemiz Süleyman Arslan ... Devamını Oku »

BELEDİYE BAŞKANIMIZIN AŞURE GÜNÜ MESAJI

Belediye Başkanımız Bekir Özer Aşure günü nedeni ile sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı  Başkanımız mesajında “Muharrem ayı, Kur’an-ı Kerim’de kıymet verilen dört aydan biridir. Peygamber Efendimiz (SAV) Muharrem ayının değerini anlatmak için ondan “Allah’ın ayı” diye söz etmiştir. Hadis-i Şerifte Muharrem ayı için; “Allah’ın ayı” denilmesi bu ayın şerefine işaret içindir. Bu ayın en kıymetli günü de Aşure günüdür. ... Devamını Oku »

BAŞKANIMIZ YENİ ÖĞRETİM YILI NEDENİYLE BİR MESAJ YAYINLADI..

Belediye Başkanımız Bekir Özer yeni Eğitim ve Öğretim yılının başlaması nedeni ile sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı. Başkanımız Özer mesajında “Çocuklarımızı ve gençlerimizi yarına taşıyacak olan bir eğitim-öğretim yılı daha kapımızı çaldı. Türkiye genelinde milyonlarca öğrenci için ders zili bugün çalıyor.Bu zil çocuklarımız ve gençlerimiz için ne kadar önemliyse, çocuklarının daha iyi bir gelecekle buluşmasını isteyen anneler babalar içinde ... Devamını Oku »

İÇME SUYU ŞEBEKESİNDE YENİLEME ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI..

Karayollarının yol yapım çalışmaları nedeni ile içme suyu şebekesinde yapılan şebeke yenileme ve şebeke içerisindeki asbes boruların iptal edilerek poliüretan (PN10) borularla değiştirme işlemleri tamamlandı. yaklaşık bir gece ve gündüz süren çalışmalar sonunda İlçemize içme suyu yeniden verildi.  Konu ile ilgi olarak Belediye Başkanımız Bekir Özer sosyal medya hesabından “Saygıdeğer hemşehrilerim. Öncelikle su kesintisinden dolayı göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ... Devamını Oku »

BELEDİYE BAŞKANIMIZ 22.TOPÇAM ŞENLİKLERİNE KATILDI..

Tokat Valiliği ve Tokat Belediye Başkanlığınca düzenlenen 22. Topçam Şenlikleri Tokatta yapıldı. Şenliklerin 2. gününe Tokat Belediye Başkanı Avukat Eyüp Eroğl’nun evsahipliğinde Akparti Tokat Milletvekili Avukat Mustafa Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Milletvekilimiz Yücel BULU Belediye Başkanımız Bekir Özer’de katıldı.22. Geleneksel Topçam Şenlikleribünyesinde Fener Alayı ve Cumhuriyet Meydanındaki hemşehrimiz sanatçı Osman ÖZTUNÇ Konseri ile Zafer Bayramımızda coşku ile bir araya ... Devamını Oku »

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI İLÇEMİZDE KUTLANDI…

30 Ağustos Zafer Bayramı ilçemizde yapılan törenlerle kutlandı. Atatürk ve Türk Büyükleri için saygı duruşundan sonra Atatürk büstüne çelenk konuldu. Günün önemine binaen yapılan konuşmaların ardında İlçemiz Kaymakam Vekili Dr. Mehmet Gödekmerdan makamında tebrikleri kabul etti.  30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Belediye Başkanımız Bekir Özer Sosyal Medya hesabından “Tarihimizin en önemli dönüm noktalarından birisi olan 30 Ağustos Zafer Bayramı, Türk ... Devamını Oku »

BELEDİYE BAŞKANIMIZ KORE GAZİSİNİN CENAZE TÖRENİNE KATILDI..

İlçemiz Kınık Beldesinde yaşayan Kore gazimiz İbrahim Aydın 89 yaşında tedavi gördüğü Tokat Devlet Hastanesinde hakkın rahmetine kavuştu. Tokat CHP Milletvekili Kadim Durmaz ve Belediye Başkanımız Bekir Özer’inde katılmış olduğu Askeri Tören ile son yolculuğuna Kınık beldemizde uğurlandı. Değerli Kore Gazimiz İbrahim AYDIN amcamız’ a Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.   Devamını Oku »

Top