Aylık Arşiv: Nisan 2019

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLANDI..

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ilçemizde yapılan törenlerle kutlandı. Saat 10.00 da Almus Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtına çelenk konuldu. Atatürk ve Türk Büyükleri için bir dakikalık saygı duruşu ardından İstiklal Marşı okundu. Saat 10.30 da Almus Kapalı Spor Salonunda ki törenlere Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlandı.Daha sonra İlçe Kaymakamımız Hamza İnam ve Belediye Başkanımız ... Devamını Oku »

BELEDİYE BAŞKANIMIZ BERAT KANDİLİ MESAJI YAYINLADI…

Belediye Başkanımız Bekir Özer Berat Kandili nedeni ile bir sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı. Başkanımız mesajında ” Sonsuz merhametinden başka sığınacak bir yerimiz olmayan Yüce Allah`ım bu mübarek gecede cümlemizi kurtuluşa erenlerden eylesin. Beraat kandilimizin tüm İslam Alemine hayırlar getirmesi dileği ile kandilimiz mübarek olsun ” dedi. Devamını Oku »

BELEDİYE BAŞKANIMIZ GÖREVE BAŞLADI..

31 Mart 2019 tarihinde Mahalli İdareler Genel Seçiminde Almus Belediye Başkanlığına seçilen Bekir Özer 05 Nisan 2019 günü göreve başladı. Görevi Mimar Hasan Hüseyin Arıkan’dan devralan Bekir Özer’in belediyemize girişi sırasında kurban kesildi. Belediye Başkanımız Bekir Özer seçilmesi nedeni ile sosyal medya hesabından bir teşekkür mesajı yayınladı. Başkan mesajında “ Sevdamız Almus diyerek yola çıktık, sevdamızı gönüllere yazdık. Zaman geçti, ... Devamını Oku »

BEKİR ÖZER BELEDİYE BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ..

2019 Mahalli İdareler Genel Seçimi resmi olmayan kesin sonuçları açıklandı. Almus Belediye Başkanlığına geçerli oyların 1617 sini alan MHP adayı Bekir Özer seçildi.Ak Parti adayı Yüksel Mirzaoğlu ise 1310 oy aldı. Belediye Meclisi üyeliği seçiminde ise MHP 1501, Ak Parti 1369 oy aldı. Böylece Almus Belediye Meclisinde MHP 5 Ak Parti 4 üye ile temsil edilecek.  İl Genel Meclisi seçiminde ... Devamını Oku »

Top