Günlük Arşiv: 10 Haziran 2018

BELEDİYE BAŞKANIMIZIN KADİR GECESİ MESAJI…

Belediye Başkanımız Mimar Hasan Hüseyin Arıkan Kadir Gecesi nedeni ile bir mesaj yayınladı. Başkanımız mesajında “Birlik, dayanışma ve kardeşlik duygularımızın daha da yoğunlaştığı mübarek Ramazan-ı Şerif’in son günlerine yaklaşırken, Kadir Gecesi’ni idrak etmenin coşku ve heyecanını yaşıyoruz. Kadir Gecesi, alemlere rahmet olarak gönderilen Kur’an-ı Kerim’in yeryüzüne indirildiği gün olması bakımından kutsal bir öneme sahiptir ve yine Kur’an-ı Kerim’de buyrulduğu gibi ... Devamını Oku »

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ÇEVRELİDE İFTAR YEMEĞİNE KATILDI..

Çevreli Belediye Başkanlığınca yaklaşık 500 kişiye iftar yemeği verildi. Çevreli Hüseyin Akbaş Güreş Eğitim Merkezi Bahçesinde verilen iftar İftar yemeğine Çevreli Belediye Başkanı Ercan Gürer’in ev sahipliğinde Ak Parti Tokat Milletvekili Zeyit Arslan, Ak Parti Tokat Milletvekili 5. sıra Adayı Adem Dizer, Almus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Arıkan, Kınık Belediye Başkanı H.Yusuf Geçene, Ak Parti Almus İlçe Başkanı Şeref Yılmaz, ... Devamını Oku »

ZEYİT ARSLAN VE ADEM DİZER İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ..

Ak Parti Tokat Milletvekil Zeyit Arslan ve 24 Haziran 2018 günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilli Genel Seçimlerinde Ak Parti Tokat 5. Sıra adayı Adem Dizer ilçemizi ziyaret etti.Ak Parti Almus İlçe Teşkilatı, Almus Belediyesi, Almus Merkez Camii Vakfı, Almus Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği, Almus Doğa Sporları Derneği ve ilçe esnafını ziyaret eden Adem Dizer’ e Belediye Başkanımız Mimar ... Devamını Oku »

Top