Aylık Arşiv: Haziran 2018

BELEDİYE BAŞKANIMIZ RAMAZAN BAYRAMI MESAJI YAYINLADI

Belediye Başkanımız Mimar Hasan Hüseyin Arıkan Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkanımız mesajında  “Toplumumuzdaki dayanışma ve yardımlaşma duygularımızın en yoğun yaşandığı, kardeşliğin, dostluğun, barışın, Birlik ve beraberliğin en ileri düzeye ulaştığı bir Ramazan Ayını daha geride bırakarak, Ramazan Bayramına ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.Bayramlarımız, halkımızın birlik ve dayanışmasında; sosyal barış ve kardeşliğin geliştirilmesinde, milletçe ortak sevinçler yaşadığımız ve paylaştığımız müstesna ... Devamını Oku »

BELEDİYE BAŞKANIMIZ DOSTLAR ALMUS’LA ÖZEL İFTAR ALMUS’LA PROGRAMINA KATILDI..

Kısa adı Almus-Der olan Almus Belde ve Köyleri Kültür Dayanışma derneği tarafından düzenlenen Dostlar ALMUS’la özel İftar DOSTLAR’la güzel konulu iftar programını Çavuşoğlu Tower otelde yapıldı. Katılımın yoğun olduğu programa Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin Arıkan,Çevreli Belediye Başkanı Ercan Gürer, Kınık Belediye Başkanı Hacı Yusuf Geçene,Almus Müftüsü Mustafa Şanver, Almus Akparti İlçe Başkanı Şeref Yılmaz ve yönetimi, Almus MHP İlçe Başkanı ... Devamını Oku »

BELEDİYE BAŞKANIMIZIN KADİR GECESİ MESAJI…

Belediye Başkanımız Mimar Hasan Hüseyin Arıkan Kadir Gecesi nedeni ile bir mesaj yayınladı. Başkanımız mesajında “Birlik, dayanışma ve kardeşlik duygularımızın daha da yoğunlaştığı mübarek Ramazan-ı Şerif’in son günlerine yaklaşırken, Kadir Gecesi’ni idrak etmenin coşku ve heyecanını yaşıyoruz. Kadir Gecesi, alemlere rahmet olarak gönderilen Kur’an-ı Kerim’in yeryüzüne indirildiği gün olması bakımından kutsal bir öneme sahiptir ve yine Kur’an-ı Kerim’de buyrulduğu gibi ... Devamını Oku »

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ÇEVRELİDE İFTAR YEMEĞİNE KATILDI..

Çevreli Belediye Başkanlığınca yaklaşık 500 kişiye iftar yemeği verildi. Çevreli Hüseyin Akbaş Güreş Eğitim Merkezi Bahçesinde verilen iftar İftar yemeğine Çevreli Belediye Başkanı Ercan Gürer’in ev sahipliğinde Ak Parti Tokat Milletvekili Zeyit Arslan, Ak Parti Tokat Milletvekili 5. sıra Adayı Adem Dizer, Almus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Arıkan, Kınık Belediye Başkanı H.Yusuf Geçene, Ak Parti Almus İlçe Başkanı Şeref Yılmaz, ... Devamını Oku »

ZEYİT ARSLAN VE ADEM DİZER İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ..

Ak Parti Tokat Milletvekil Zeyit Arslan ve 24 Haziran 2018 günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilli Genel Seçimlerinde Ak Parti Tokat 5. Sıra adayı Adem Dizer ilçemizi ziyaret etti.Ak Parti Almus İlçe Teşkilatı, Almus Belediyesi, Almus Merkez Camii Vakfı, Almus Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği, Almus Doğa Sporları Derneği ve ilçe esnafını ziyaret eden Adem Dizer’ e Belediye Başkanımız Mimar ... Devamını Oku »

BELEDİYEMİZCE İFTAR YEMEĞİ VERİLDİ…

5 Haziran 2018 günü Almus Belediye Başkanlığımızca iftar yemeği verildi.Belediye Başkanımız Mimar Hasan Hüseyin Arıkan ev sahipliğinde Almus Hükümet Konağı önündeki yemeğe Ak Parti Tokat 2.Sıra Milletvekil Adayı Avukat Mustafa Arslan, Akarçay Görümlü Belediye Başkanı Erdoğan Çoban, Ataköy Belediye Başkanı Servet Durmuş, Çevreli Belediye Başkanı Ercan Gürer, Gölgeli Belediye Başkanı İbrahim Karahan, Kınık Belediye Başkanı Hacı Yusuf Geçene,  İl Genel ... Devamını Oku »

AV.MUSTAFA ARSLAN İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ..

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerinde Ak Parti Tokat 2. sıra Adayı Avukat Mustafa Arslan ilçemizi ziyaret etti. İlçemizdeki esnafları ziyaret eden Mustafa Arslan’a Almus Belediye Başkanımız Mimar Hasan Hüseyin Arıkan ve Ak Parti Almus İlçe Başkanı Şeref Yılmaz eşlik etti. Mustafa Arslan’a ilçemiz esnaflarından Osman Cihangir Almus Hatırası bir sofra bezi hediye etti. Avukat Mustafa Arslan daha sonra ... Devamını Oku »

Top