Günlük Arşiv: 28 Aralık 2017

ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZA SANDALYE DAĞITIMIMIZ DEVAM EDİYOR…

TOKKON Başkan Yardımcısı ve İSKODEF Başkanı Ahmet Yılmaz tarafından İstanbul’daki hayır sahibi işadamlarının finansı ile temin edilen engelli sandalyeleri, muhtarlarımız ve belediyemizce tespit edilen ihtiyaçlılara peyderpey dağıtımı devam ediyor.Bugün Karadere köyümüzden Ali kepenek tarafından kullanılacak sandalye Devrim Kepenek ‘e, Ormandibi Köyümüzden Hasan Aygın ve Zekiye Cört tarafından kullanılacak sandalyeler de Ormandibi kasabasından Hüsamettin Doğana teslim edildi.Hayır sahiplerine ve bu hayırın ... Devamını Oku »

BELEDİYE BAŞKANIMIZ MEMDUH MİRZAOĞLU’NU ZİYARET ETTİ..

Belediye Başkanımız Mimar Hasan Hüseyin Arıkan 1989-1994 döneminde Almus Belediye Başkanı olarak görev yapan Memduh Mirzaoğlu’ nu rahatsızlığını nedeniyle evinde ziyaret etti. Ziyarete Ak Parti İlçe Başkanı Şeref Yılmaz İl Genel Meclisi Üyeleri Recep Demir ve Yüksel Mirzaoğlu ‘da bulundu. Eski Belediye Başkanımız Memduh Mirzaoğlu’ na geçmiş olsun dileklerimizle hayırlı şifalar dileriz. Devamını Oku »

BELEDİYE BAŞKANIMIZ AK PARTİ İLÇE İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDI…

Belediye Başkanımız Mimar Hasan Hüseyin Arıkan Ak parti Almus İlçe Başkanımız Şeref Yılmaz Başkanlığında, Çevreli Belediye Başkanı Ercan Gürer, İl Genel Meclis Üyelerimiz Recep Demir, Yüksel Mirzaoğlu, Ak Parti İlçe Yönetimi Yerel Yönetimler Başkanı Ahmet Kesmen ve halkla ilişkiler Başkanı Engin Aybek’in katılımları ile yeni dönemin ilk İstişare toplantısına katıldı. Toplantıda önünüzdeki süreçte yerelde yapılacak hizmetler ve teşkilat çalışmalarının öncelikleri ... Devamını Oku »

Top